Minulé ročníky Chebských dvorků

Chebské dvorky 2015

Vystavující

Art Aeon Leon (Frei E., Žúrek M.) malba (Basilej [CH]), Bárta Marcel fotografie (Praha), Batrakova Tatiana malba (Krakow [PL]), Blažek Daniel malba (Plzeň), Blažek Vladimír malba (Plzeň), Cibová Mária fotografie (Cheb), Černý Jakub fotografie (Aš), Černý Pavel fotografie (Aš), Dimitrovová Denisa fotografie (Praha), Domov pro seniory (Bártko J., Černá V., Dobrá Z., Elizeusová A., Hobl J., Járová G., Myšáková E., Steinerová M., Svobodová M., Šmejkalová Z., Vrbová J.) enkaustika (Cheb), Dospělí žáci ZUŠ (Brožová A., Čverhová V., Hanzlíková E., Hrušková M., Kremová L., Kučerová D., Nytrová J., Peterková I., Pinc P., Ptáčková P., Schmiedová L., Urbánková L., Vodičková H.) grafika, keramika (Cheb), Fárová Gabina fotografie (Praha), Fikar Václav malba (Cheb), Fischer Daniel fotografie (Rehau [D]), Fišerová Jitka malba Cheb, Fleischman Josef malba (Cheb), Fotoklub FOS Sokolov (Callo P., Erdmann L., Kreml Z., Marvánek V., Müller M., Nárta J., Reštár V., Schiemenz H.-J., Suchý V., Šimonek I., Šimeček J., Šilhavá L., Váša M., Vášová A.) fotografie (Sokolov), Fotoklub Rokycany (Gibala D., Gibala F., Horáčková H., Horčička J., Marek J., Nová R., Pilař M., Slavík J., Vraštil M.) fotografie (Rokycany), Fridrich Radek frotáže plechů (Děčín), Gajdová Jana malba, kresba (Cheb), Georgiev Lukáš malba (Praha), Gibala Samuel malba (Rokycany), Gymnázium kombinovaná technika (Cheb), Gymnázium a OA fotografie, kresba (Mariánské Lázně), Havlík Tomáš sochy (Netolice), Herzogová Lenka fotografie, objekty (Karlovy Vary), Hořínek Bořivoj fotografie (Ostrov), Hořínková Eva malba (Ostrov), Hořínková Lenka malba (Karlovy Vary), Houtke Lenka fotografie (Cheb), Hruška Martin fotografie (Karlovy Vary), Chloupek Antonín fotografie (Jihlava), CHD 2003 - 2014 „Za námi" z archivu G4, ISŠ Cheb - HOUSLAŘSKÁ ŠKOLA - ukázky výroby strunných hudební nástrojů, K.O.K.F.O.T. (Rusňáková K., Chytra O., Vomelová K., Rojík F., Kalmán O., Kožíšková T.) fotografie (Karlovy Vary), Kepler Gymnasium fotografie, kresba (Weiden [D]), Koblenová Karolína fotografie (Stříbro), Kocourek Karel fotografie (Plzeň), Kocourková Anna fotografie (Plzeň), Křepelková Denisa malba (Mariánské Lázně), Křížová Anna malba (Mačkov), Kula Vlastimil fotografie (Cheb), Kurc David fotografie (Mariánské Lázně), Laňková Etela kresba (Cheb), Leinweberová Adéla fotografie (Praha), Luxenburger Florian fotografie (Saarlouis [D]), Marhold Jan fotografie (Karlovy Vary), Matoušek Petr fotografie (Mariánské Lázně), Matoušek Karel malba (Cheb), MICL malba (Praha), Minářová Anna fotografie (Ostrov), Němec Kamil multimedia (Cheb), Oupický Jan malba (Karlovy Vary), Pavelková Kateřina fotografie (Karlovy Vary), Pearson Bill fotografie (Londýn [GB]), Pejsarová Zuzana kresba (Cheb), Pilařová Miloslava fotografie (Cheb), Pilařová-Pinkasová Nikol fotografie (Cheb), Radujko Natalija fotografie (Karlovy Vary), Rejl Aleš fotografie (Mariánské Lázně), Sedláček Jan enkaustika (Cheb), Seibl Jaroslav malba (Cheb), Schäd Alexander malba, sochy (Norimberk [D]), Schýbal Jan fotografie (Plzeň), Sieberová Marie fotografie (Chrudim), Skoba Josef malba (Mariánské Lázně), Smejkalová Renáta kresba (Aš), Sokol Ivo reliéf (Praha), Spolek „PALIČATÍ" instalace spojená s fotografií, Spolek z Domu U Beránka (Bříza T., Čermák J., Rosenthaler Z., Veis D.) fotografie (České Budějovice), SPŠKS fotografie (Karlovy Vary), SSUPŠ Zámeček fotografie (Plzeň), Stiburek Lubomír fotografie (Praha), Strmeň Stanislav fotografie (Cheb), Svojtka Martin fotografie (Cheb), Šírek Vlado fotografie (Plzeň), Šolc Ladislav fotografie (Praha), Štiková Štěpánka kresba (Cheb), Šuster Karel fotografie (Praha), Tomancová Adriana fotografie (Cheb), Topol Filip kresba (Praha), Turek Jindřich fotografie (Cheb), Vostrý Mirek kresba (Cheb), Vrbová Radana malba (Praha), Winklerová Diana objekty (Praha), ZŠ Úšovice malba, kresba (Mariánské Lázně), 3. ZŠ malba, keramika (Cheb)

 

Účinkující

Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser - Legendární písničkářka českého undergroundu a komerční seladón - třeskuté propojení dvou světů a jednom podiu

Fellner a Hellmer - Veselé kramářské písně lázeňského dua

Chantal Poullain - Osobitý šarm a zvučná francouzština s jazzově laděnou kapelou pod vedením Štěpána Markoviče

Jamchestra - Jangle-jazz z Prahy, Brandýsa n/L a St. Boleslavi

Lahoda & Dubnička - Co všechno se musí stát, aby písnička vznikla

Milan Kučera - Country-folk z Karlových Varů

OLATS OTESOC - Marie Doležalová, Jan Cina, Milada Vaňkátová, Antonie Vaňkátová a Kateřina Soukupová. Jsou mladí, hezcí, vtipní a umí hrát.

Pološero - Folk acoustic z Krušných hor

Stinka - Nekompromisní autorský surf-punk-šanson, obří zpívající akordeon versus elektrická kytara

Traband

Už jsme doma & Buchty a loutky - „Pět ran do čepice": nespoutaná energie v bigbítovo-loutkovém koncertě

Vobezdud - Alternativní koktejl folku, šansonu, popu, diska, možného i nemožného v punk-rockovém negližé

 

Amanitas - „Alenka"

Divadelní soubor Q10 - „O velikém draku"

Divadlo 100 opic - „O medvídkovi Medouškovi"

Divadlo Spektákl - „Fraška o Dušanově duši"

Dramatické oddělení ZUŠ Cheb - „Pohádky s hádankou"

UMSKUP - „Švédované filmy" a „Minikapela"

Vladimíra Vítová - „Pohádkový kabaret"

Západočeské divadlo v Chebu - „Improvizace"

 

PROJEKCE

Absolventské filmy 2014 - Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku

Andělé na kolejích - Lidský příběh z nelidské doby

Bill Pearson a Louis Benassi - Projekce, experimentální film

Filip Topol: Varhanní koncert - Záznam koncertu z 28. 6. 2008

Krev na klávesách - Vzpomínka na Filipa Topola v unikátních filmových záběrech a povídání Františka Stárka

 

TVŮRČÍ DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Grafická dílna - SPŠKSKV BcA. J. Samec

Keramická dílna - SPŠKSKV MgA. V. Chalepa

Korálkování - H. Kertisová

Květinové brože - Z. Bílková

Loutka VIP - O. Havlíková, M. Sieberová

Loutkařská dílna - Divadlo 100 opic

Magické obrázky - P. Vargová

Malířský ateliér - o. s. Ateliér G4

Malování bublinami - E. Failová

Mistr Jan Hus - o. s. Ateliér G4 A. Dobešová

Oděvní dílna - SPŠKSKV Mgr. L. Herzogová

Recy-art - Ateliér Vorlice

Zrcadlový objekt - D. Alster

 

AUTORSKÉ ČTENÍ

Hana Lundiaková: Z dvorků mého dětství

Radek Fridrich: V krajině - Autorské čtení držitele Magnesia Litera 2012 za poezii

 

PERFORMANCE

Darina Alster a Jana Orlová: Živý oltář - Temná hmota

Živý oltář je společenská psychoalnalýza. Temná hmota je gotická kosmická raketa. Podnikneme rituální cestu do kolektivního nevědomí. Stav společnosti se zrcadlí na ženském těle. Žena je zasvětitelka do tajemství temné hmoty, žena Bohyně, žena manželka, milenka i matka.

 

PREZENTACE NEZÁVISLÉ DESIGNOVÉ TVORBY

Ateliér Vorlice, Bílková Zdeňka, Failová Eliška, Fišerová Jitka, Hannie Jewellery, LH-design, Sklářské studio Oliva, Vargová Pavla

 

Suknice z truhlice - Přehlídka historických a orientálních šatů z dílny Elišky Failové

„Jak jsem fotografoval Cheb" - Křest knihy Ladislava Šolce

 

Zvláštní poděkování

Město Cheb, Karlovarský kraj

 

Poděkování

Nelan spol. s r.o., Jakub Pánik, Masný krám Krkovička s.r.o., TEREA Cheb s.r.o., BRIGA a.s., TOR Cheb spol. s r.o., de Wolf GROUP s.r.o., CaterIngo, Gallery Coffee Lounge, Západočeské divadlo v Chebu, KC Svoboda, Muzeum Cheb, Roline

 

Hlavní mediální partner

Hitrádio Dragon

 

Mediální partneři

Český rozhlas Plzeň, Chebský deník

 

Chebské dvorky 2014

Vystavující

Art Aeon Leon (Frei E., Žúrek M.) malba (Basilej [CH]), Ateliér P. Baňky FUD UJEP fotografie (Ústí nad Labem), Balšán Václav malba (Karlovy Vary) Bárta Marcel malba, kombinovaná technika (Praha), Beránková Eva malba, asambláž (Plzeň), Blažek Daniel malba (Plzeň), Blažek Vladimír malba (Plzeň), Brauckmann Lukas graffiti (Trier [D]), Brůnová Radka malba (Hradec Králové), Cibová Mária fotografie (Cheb), Dobešová Andrea fotografie (Cheb), Dospělí žáci ZUŠ keramika (Cheb), Fikar Václav fotografie (Cheb), Fišerová Jitka malba, plastika (Cheb), Fleischman Josef malba (Cheb), Fotoklub FOS Sokolov (Callo P., Erdmann L., Müller M., Nárta J., Rešetár V., Řežábek R., Schiemenz H.-J., Suchý V., Šimeček J., Šimonek I., Váša M., Vášová A.) fotografie, Fotoklub Rokycany (Gibala D., Gibala F., Horáčková H., Horčička J., Jordáková V., Kovácsová E., Marek J., Pilař M., Slavík J., Vraštil M.) fotografie, Gajdová Jana malba (Cheb), Gamba Romain fotografie (Metz [F]), Georgiev Lukáš malba (Praha), Gymnázium a OA Mariánské Lázně instalace, Gymnázium Cheb - Pátečníci kombinovaná technika, Hegedüšová Zuzana instalace (Nejdek), Hořínek Bořivoj fotografie (Ostrov), Hořínková Eva malba (Ostrov), Hořínková Lenka malba (Ostrov), Hruška Martin fotografie (Karlovy Vary), Hudak Radan malba, objekty (Praha), CHD 2003 - 2013 „Za námi" z archivu G4, ISŠ Cheb - HOUSLAŘSKÁ ŠKOLA - ukázky výroby strunných hudební nástrojů, K.O.K.F.O.T. (Rusňáková K., Chytra O., Vomelová K., Rojík F., Kalmán O., Kožíšková T.) fotografie (Karlovy Vary), Kaiser Martin fotografie, koláž (Klatovy), Karpíšková Barbora Liška fotografie (Plzeň), Keplerovo gymnázium instalace (Weiden [D]), Klimentová Andrea malba (Cheb), Koblenová Karolína fotografie (Praha), Kovařík Rostislav malba, kresba (Cheb), Krummenacher Sara plastika (Sarnen [CH]), Křepelková Denisa malba (Mariánské Lázně), Kurc David fotografie (Mariánské Lázně), Leinweberová Adéla fotografie (Praha), Luxenburger Florian fotografie (Saarlouis [D]), Luxenburger Mirko graffiti (Amsterodam [NL]),  Marhold Jan fotografie (Karlovy Vary), Marková Veronika fotografie (Cheb), Matoušek Karel malba (Cheb), Moncreiffe Miranda malba (Perth [GB]), Němec Kamil miniatury (Cheb), Paulusová Andrea fotografie (Cheb), Pearson Bill fotografie (Londýn [GB]), Pejsarová Zuzana kresba (Pernink), Petersen Torben Rejnholdt fotografie (Nakskov [DK]), Petr Mikuláš fotografie (Cheb), Pfeifer Karel kreslené vtipy objektivem (Cheb), Pilařová Miloslava kresba (Cheb), Prades Simon ilustrace (Saarbrücken [D]), Rolko Zdeněk malba (Plzeň), Seibl Jaroslav malba (Cheb), Selnarová Elisabeth projekty FA VUT (Cheb), Schaefer Luc fotografie (Brusel [B]), Schmidt Axel T. instalace (Pirk [D]), Smejkalová Renáta kresba (Aš), Sojková Marta malba (Nýřany), Spolek „PALIČATÍ" (Kodera R., Kostner P., Křížková S., Moravcová J., Práznovský J., Schýbal J., Stiburek L., Šmídová A., Vraj J., Zbořilová Z.) fotografie, instalace, SPŠKS fotografie (Karlovy Vary), SSUPŠ Zámeček fotografie (Plzeň), Strmeň Stanislav fotografie, malba (Cheb), Svojtka Martin fotografie (Cheb), Šebek Stanislav fotografie (Domažlice), Šembera Michal Č. instalace (Krásná), Šírek Vlado fotografie (Kasejovice), Šobr Jiří mandaly, trika (Cheb), Šolc Ladislav fotografie (Praha), Štiková Štěpánka kresba (Cheb), Timurová Petra malba (Chodov), Tomancová Adriana fotografie (Cheb), Vanišová Lucie kresba (Mariánské Lázně),  Vostrý Mirek kreslené vtipy objektivem (Cheb), Windlin Doris kresba (Staňkov), YWAM/Mládež s posláním fotografie, malba (Cheb), Zdražil Miloš malba (Cheb), ZŠ Úšovice malba, kresba (Mariánské Lázně), 3. ZŠ Cheb fotografie, plastika   

 

Účinkující

Bratři Ebenové - Průřez tvorby i úplně novinky.

Condurango s Bárou Hrzánovou - Folk, šansony a latinskoamerická hudba z Budějic.

Grande Tete - Směs ska-rock-punk-latina a dalších stylů z Mariánek.

Jazz KVé - Ivan Pelc a jeho jazzové combo.

Nezahráli - Dětská pařba: HURÁ! i pro dospěláky

Ondřej Brzobohatý - Skladatel, hudebník a herec.

Poletíme? - banjo punk / turba šanson. Po třetí písničce zjistíte, že je milujete celý život.

Rezatý Rakety - Bluesrock, možná hardrock, jistě dost dobrej bigbít z Plzně

United Flavour - Energická show španělské frotmanky Carmen a ostřílených muzikantů. 

Voila! - Francouzský šanson s prvky gipsy swingu, jazzu, kabaretu i dekadentního operního zpěvu.

100°C - Mix funku, electra, rock´n ´rollu, dru mand bassu, dubu..

 

Divadlo KAPSA Andělská Hora - „Zvířátka a loupežníci"

Dramatické oddělení ZUŠ Cheb - „Princezna Solimánská"

Hospic sv. Jiří - „Šalebné rozmary dam"

Teatr Novogo Fronta - „Causa Fatalis"

Toy Machine - „Rytíři"

UMSKUP - „Minikapela" a „Pět let v šapitó"

Západočeské divadlo v Chebu - „Fimfárum"

 

PROJEKCE

Tell it quick  - Made For Film

FAMO v Písku - Studentský film

 

TVŮRČÍ DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Ateliér mistrů - o.s. Ateliér G4 A. Dobešová

Bambulky a drátky - DD Plesná, H. Maierová, L. Amchová, M. LFričová

Divadlo z krabičky - Toy Machine

Grafická dílna: výroba placek - SPŠKS KV BcA. J. Samec ml.

Keramická dílna: obtisk, vylévání - SPŠKS KV MgA. V. Chalepa

Linorytová dílna - Z. Bílková, J. Podlaha

Malířský ateliér - o.s. Ateliér G4 A. Šviderová

Nekonečná louka - o.s. Ateliér G4 A. Dobešová, K. Zachová

Quillingový šperk - P. Vargová

Oděvní dílna: textilní šperk - SPŠKS KV Mgr. L. Herzogová

Recyklovaná designová stínidla - LH-DESIGN L. Houtke

Steampunkové obrázky - E. Failová, K. Janeček

Vyrob si vlastní hvězdu - Darina Alster & MAD:UCK

Filmový workshop: Ocitni se ve filmu - Made For Film

Filmový workshop: Vytvoř si svůj vlastní animovaný film - Made For Film

Workshopy, interaktivní program - YWAM / Mládež s posláním

 

Prezentace multimediální umělkyně, Dariny Alster

Prezentace designové tvorby - BÍLKOVÁ, FAILOVÁ, HANNIE JEWELLERY, LH-DESIGN, SKLÁŘSKÉ STUDIO OLIVA, VARGOVÁ

 

KVĚTY KVĚTY / BERY DESIGNER  - Přehlídka autorských oděvů E. Beránkové. Hudba DJ Vetveyl, Plzeň

 

Zvláštní poděkování

Město Cheb, Karlovarský kraj

 

Poděkování

LEDPROMO plus s.r.o., Nelan spol. s r.o., Jakub Pánik, Nadace Život umělce, TEREA Cheb s.r.o., TOR Cheb spol. s r.o., Masný krám Krkovička s.r.o., BRIGA a.s., de Wolf GROUP s.r.o., Tyrkstage, CaterIngo, Gallery Coffee Lounge, Západočeské divadlo v Chebu, KC Svoboda

 

Hlavní mediální partner

Hitrádio Dragon

 

Mediální partneři

Český rozhlas Plzeň, Chebský deník

 

Chebské dvorky 2013

Vystavující

Ateliér fotografie FUD, UJEP (Bejdová P., Bonaventurová T., Černá M., Kaplan L., Kočvarová A., Kovářová B., Kozák M., Kyllar L., Málek J., Malenová N., Matoušek P., Myslivec J., Pacalová E.) fotografie (Ústí nad Labem), Bárta Marcel malba (Praha), Baštová Štěpánka kresba (Habartov), Blažek Vladimír malba (Plzeň), Brouček Jiří malba, kresba (Aš), Cibová Mária fotografie (Cheb), Dobešová Andrea fotografie (Cheb), Drahokoupil Filip ilustrace, grafika (Cheb), Filková Nikola malba (Mariánské Lázně), Fišerová Jitka malba, plastika (Cheb), Fišrová Vlasta fotografie, malba (Chomutov), Fleischman Josef malba (Cheb), Fotoklub FOS Sokolov (Callo P., Erdmann L., Marvánek V., Müller M., Nárta J., Pohanka P., Suchý V., Šimeček J., Šimonek I., Třísková E.,  Váša M.,  Vášová A.) fotografie,Fotoklub Plzeň (Motl T., Motlíková I., Nesvadba L., Nesvadbová D., Šedivý J., Špitt R., Šváb V., Šiman J., Velebný M., Ženíšek M.) fotografie, Fotoklub Rokycany (Gibala D., Gibala F., Horáčková H., Hořčička J., Kovácsová Erika, Marek J., Pilař M., Slavík J., Vraštil M.) fotografie, Georgiev Lukáš malba (Praha), Gymnázium a OA Mariánské Lázně kombinovaná technika, Gymnázium Cheb - Pátečníci asambláž, Hegedüšová Zuzana instalace (Nejdek), Hejdová Karolína fotografie (Cheb), Hořínek Bořivoj fotografie (Ostrov), Hořínková Eva malba (Ostrov), Hořínková Lenka malba (Karlovy Vary), Hudak Radan malba, objekty (Praha), CHD 2003 - 2012 „Za námi" z archivu G4,Chloupek Antonín fotografie (Jihlava), ISŠ Cheb - HOUSLAŘSKÁ ŠKOLA - ukázky výroby strunných hudební nástrojů,Karpíšková Barbora Liška fotografie (Plzeň), Keplerovo gymnázium kombinovaná technika (Weiden [D]), Kesl Jiřífotografie (Cheb), Klimentová Andrea malba (Cheb), Klimentová Marta malba (Pernink), Knotek Michal malba (Františkovy Lázně), Koblenová Karolína fotografie (Stříbro), KokFot (Chytra A., Kalmán O., Kožíšková T., Rojík F., Rusňáková K., Vomelová K.) fotografie, instalace (Karlovy Vary), Korelus Petr fotografie (Cheb), Křepelková Denisamalba (Mariánské Lázně), Kula Vlastimil fotografie (Cheb), Kurc David fotografie (Mariánské Lázně), Laibach Anainstalace (Mannheim [D]), Leinweberová Adéla fotografie (Praha), Luxenburger Florian fotografie (Trier [D]), Malina Václav malba (Plzeň), Marková Veronika fotografie (Cheb), Matoušek Petr fotografie (Mariánské Lázně), Matoušek Karel malba (Cheb), Motlová Lucie malba (Cheb), Musil Robert malba, pipláž (Praha), Nikl Petr fotografie, kresba (Praha), Novotný Jiří fotografie (Cheb), Nyklesová Marta malba (Mariánské Lázně), Oupický Jan malba (Karlovy Vary),Paulusová Andrea fotografie (Cheb), Pearson Bill fotografie (Londýn [GB]), Pejsarová Zuzana kresba (Pernink),Pilařová Miloslava kresba (Cheb), Pližingr Pavel fotografie (Cheb), Pokorná Hana malba (Praha), Potoma Miroslavmalba (Stročín [SK]), Průchová Tereza fotografie, malba, litografie (Stříbro), Raunerová Dana fotografie (Česká Bříza),Riabowa Janna instalace (Landau [D]), Růžička Jindřich fotografie (Cheb), Seibl Jaroslav malba (Cheb), Schýbal Janfotografie (Plzeň), Sika Václav grafika (Kdyně), Smajkalová Renáta kresba (Aš), Sokol Ivo kresba (Klatovy), SPŠKSfotografie (Karlovy Vary), SSUPŠ Zámeček fotografie (Plzeň), Stiburek Lubomír fotografie (Praha), Strmeň Stanislavfotografie, malba (Cheb), Sutrová Nikola enkaustika (Dolní Žandov), Svarovský David fotografie (Cheb), Šembera Michal Č. plastika (Krásná), Šírek Vlado fotografie (Kasejovice), Široká Michaela enkaustika, plastika (Cheb), Šobr Jiřímalba, trika (Cheb), Šolc Ladislav fotografie (Praha), Štýbr Pavel malba (Plzeň), Valenta Martin fotografie (Praha),Veyrat Adriana fotografie (Madrid [E]), Vostrý Mirek ilustrace (Cheb), Windlin Doris malba (Staňkov), Zdražil Milošmalba (Cheb), ZŠ Úšovice malba, kresba (Mariánské Lázně), Zůnová Petra fotografie (Praha), 3. ZŠ Cheb fotografie, plastika    

 

Účinkující

BONUS & Martin Tvrdý Trio - Mix intelektuálního rapu a zpěvu s živými nástroji

Jana Štromská

Kiks Band

N.O.H.A. - Mix drum´n´bassu, world music a energií nabitých groovů

Michal Hrůza a KAPELA HRŮZY  - Zpěvák, skladatel, textař, osobnost české hudební scény a jeho kapela

Molly Nilsson - Experimentální queerpop

Nezahráli - Květinová alternativa na punk-folklorní scéně

Please The Trees - Naděje české indie-rockové scény

Příhody kluka BomBarďáka! - Interaktivní hudební-divadelní představení

Slavomír - poetický písničkář

Zrní - Něžný artburt, kladenskej uhelnej zen

 

Divadelní spolek Až naprší a uschne - „Tři zlaté dredy děda Vševěda"

Divadlo Bufet - „Stan" a „Řidič"

Divadlo Continuo - „Now...?"

Dramatické oddělení ZUŠ Cheb - „Chebské pověsti"

Dřevěné divadlo - „Princezna na hrášku"

UMSKUP - „Cabernet magistra Šmuclera" a „Švédované filmy"

Západočeské divadlo v Chebu - „Lakomá Barka"

 

PROJEKCE

Bohdan Holomíček - projekce fotografií

FAMU - studentský film

FAMO v Písku - studentský film

Občan K. - Dokumentární film o záměně identit členů umělecko-aktivistické skupiny Ztohoven. Režie: Michal Romeo Dvorák

UTB ve Zlíně - studentský film

 

 

TVŮRČÍ DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Ateliér Mistrů - F. Drahokoupil

CYNICC ART - L. Panko

Čarování s korálky a drátky - DD Plesná, H. Maierová

Dredování - Joker o.s., I. Čamková

Enkaustika - N. Sutrová

Falešný patchwork - DD Plesná, L. Amchová, M. Fričová

Grafická dílna - SPŠKS KV, J. Samec ml.

Keramická dílna - SPŠKS KV, V. Chalepa

Květy pro Krajinku - M. Neužilová

Malířská dílna - J. J. Turek

Netradiční šperky - GU KV, Z. Bílková

Papírová krajka - GU KV, P. Vargová

Práce s drátky - L. Lokajíček

Steampunkový šperk - DK Ostrov, E. Failová

Sůl nad zlato - K. Koblenová

VORLICE EKOart dílna - P. Vorlová

 

Květinový workshop KVĚTY PETU - V. Richterová

Bubenický workshop DrumCircle - Tokhi

Fotografický workshop - Nikon / QUANT

 

 

Prezentace designové tvorby - BERY DESIGNER, BÍLKOVÁ, FAILOVÁ, FIŠEROVÁ, LH-DESIGN, RAUNEROVÁ, SCHMUCIG, SKLÁŘSKÉ STUDIO OLIVA, VARGOVÁ

 

Křest komixu Filipa Drahokoupila

 

VČELÁM... /květinová inspirace - Přehlídka oděvů L. Tomandlové, šperků L. Vosejpkové a květin P. Jelínkové

 

Taneční kino - v režii unipap plus, T. Havlíková

 

Zvláštní poděkování

Město Cheb, Karlovarský kraj, Státní fond kultury, Nadace Život umělce

 

Poděkování

Nelan spol. s r.o., Jakub Pánik, SKYEpress - tiskárna Halla, LEDPROMO plus s.r.o., TEREA Cheb s.r.o., TOR Cheb spol. s r.o., Masný krám Krkovička s.r.o., Falco-systém s.r.o., Jiří Pátek, BRIGA a.s., de Wolf GROUP s.r.o., KERN Cheb s.r.o., Tyrkstage, CaterIngo

 

Hlavní mediální partner

Hitrádio Dragon

 

Mediální partneři

Český rozhlas Plzeň, Chebský deník


Chebské dvorky 2012

Vystavující

Aubrecht Vojtěch fotografie (Stříbrná Skalice), Balogh Martin fotografie (Dolní Žandov), Bartošová Lucie malba, kombinace (Bratislava [SK]), Baštová Štěpánka kresba, perokresba (Habartov), Bažant Stanislav fotografie (Sokolov),Belzová Denisa malba, kombinace (Brno), Beránková Eva originální oděvní tvorba (Plzeň), Blažek Vladimír malba (Plzeň), Brouček Jiří ateliér - portrétní kresba (Aš), Brunton Vladimír fotografie (Kostelec na Hané), Cibová Máriafotografie (Cheb), Dlouhá-Márová Markéta fotodokument Trafačka (Praha), Dobešová Andrea fotografie (Cheb),Drahokoupil Filip mattepainting (Cheb), Dřímalová Monika kresba, kombinace (Cheb), Dymáček Jiří fotografie (Cheb),Fišrová Vlasta fotografie, malba (Chomutov), Fleischman Josef malba (Cheb), Fotoklub FOS Sokolov (Erdmann LudvíkMarvánek VítězslavMüller MiroslavNárta JiříPohanka PetrSuchý VáclavŠimeček JosefTřísková EvaThiele MiroslavVáša MilošVášová Adéla) fotografie, Fotoklub Rokycany (Čechura Vlastimil, Gibala David,Gibala František, Horáčková HelenaHorčička JiříMarek Jindřich, Pilař Milan, Slavík JaroslavVraštil Martin) fotografie, Georgiev Lukáš malba (Lubná), Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně kombinovaná technika, Gymnázium Cheb - Pátečníci koláž, asambláž, Hallwichová Isabella fotografie (Skalná), Hejdová Karolínafotografie (Cheb), Horváth Tomáš fotografie, malba (Sokolov), Hořínek Bořivoj fotografie (Ostrov), Hořínková Evamalba (Ostrov), Hořínková Lenka malba (Karlovy Vary), Hudec Julius fotografie (Aš), CHD 2003 - 2011 „Za námi"z archivu G4, ISŠ Cheb - HOUSLAŘSKÁ ŠKOLA - Ukázky výroby strunných hudebních nástrojů, Janáková Eva malba (Karlovy Vary), Kabatová Vladislava fotografie (Cheb), Keplerovo gymnázium kombinovaná technika (Weiden [D]),Kindl Jan malba (Karlovy Vary), Klimentová Tereza malba (Cheb), Klub výtvarníků Mariánské Lázně fotografie,Koblenová Karolína fotografie (Stříbro), Kocourek Karel fotografie (Plzeň), Kocourková Anna fotografie (Plzeň),Korelus Petr fotografie (Cheb), Kouba Martin fotografie (Mariánské Lázně), Kovařík Rostislav malba (Cheb), Králová Kristýna fotografie (Sušice), Křepelková Denisa malba, kresba (Mariánské Lázně), Kula Vlastimil fotografie (Cheb),Leinweberová Adéla fotografie (Praha), Marková Veronika fotografie (Cheb), Melerski Michael fotografie (Dresden [D]), MGF Gymnázium plastiky (Kulmbach [D]), Motlová Lucie kresba (Cheb), Mužíková Marie enkaustika (Koloveč),Němec Kamil grafika (Cheb), Novotný Jiří fotografie (Cheb), Oliva Ladislav designový šperk (Železný Brod), Oupický Jan malba (Karlovy Vary), Palma Petr grafika (Cheb), Petr Mikuláš fotografie, fotografika (Praha), Pilařová-Brogelová Miloslava fotografie, malba (Cheb), Procházková Michaela fotografie, lomografie (Praha), Psohlavec Josef malba olejem (Karlovy Vary), Raška Martin „Marten Tatoo" (Sušice), Raunerová Dana fotografie (Třemošná), Růžička Jindřichfotografie (Cheb), Seibl Jaroslav malba (Cheb), Schýbal Jan fotografie (Plzeň), Sinčák Ĺubomír malba, kombinace (Bratislava [SK]), Sokol Ivo malba (Praha), SPŠKS fotografie (Karlovy Vary), SSUPŠ Zámeček fotografie (Plzeň),Staňková Martina malba (Praha), Stiburek Lubomír fotografie (Praha), Strbian Niki fotografie (Espoo [FIN]), Strmeň Stanislav fotografie, malba (Cheb), Sutrová Nikola enkaustika (Dolní Žandov), Svobodová Lída kresba uhlem (Praha),Šik Jiří malba (Karlovy Vary), Šírek Vlado fotografie (Kasejovice), Školaudyová Jana enkaustika, plastiky (České Budějovice), Šolc Ladislav fotografie (Praha), Timurová Petra malba, grafika (Chodov), Tomková Irena kresba (Plesná), Váchová Vanda grafika (Cheb), Vajda Miroslav perokresba (Praha), Valenta Martin fotografie (Praha),Vedralová Anna fotografie, koláž (Loket), Vorlová Petra koláž (Cheb), Vostrý Mirek kreslený humor (Cheb), Vystyd & CO. prostorová instalace (Cheb), 3. ZŠ Cheb malba, keramika, ZŠ Úšovice origami (Mariánské Lázně), Zůnová Petrafotografie (Praha), Zuzánek Bedřich malba (Praha)

 

Účinkující

ČOKO VOKO - Nejlepší hudebně nenadané dívčí duo

Good Time Band

Charlie Straight - Brilantní brit-pop kapely z Třince

Jan Budař a Eliščin Band - Jaký zpěvák je Jan Budař? A jaký je tanečních? A jaký romantik?

Jazz Big Gang

Koistinen - Originální stylová koláž rockové, klasické, avantgardní i etnické hudby

Kulturní Milan

Le Bain De Maid - Existencionálně depresivní post rock z Chebu

Lesní zvěř - Propojení živého drum´n´base, jazzu, blues a funky

Liwid

Mig 21

Mr. Cocoman + Dr. Kary & Solid Vibes - Moderní dancehall a mocné reggae 

One Night Band - Pop´n´roll z Chebu

Sunday 4

Šedý Vlci

Xindl X - Tentokrát s kapelou

 

Anička a letadýlko - „Království" a „Chroust"

Buchty a loutky - „Zlatá husa, „Automat na filmy" a „Moucha Reloaded"

Dramatické oddělení ZUŠ Cheb - „Jak se dělá divadelní hra"

UMSKUP - „Paranormální lomcovák", „Jak dělat art" a „Divadlo, vole!"

Vladimíra Vítová-Ouředníková - „Kdo je hloupější"

Západočeské divadlo v Chebu - „Dokonale křehká cesta k růžovým poutům"

 

Pavel Cupák - Animovaný film

Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku - Studentské filmy FAMO v Písku  

Ozvěny FAMU FESTU 2011

Bill Pearson - Výběr filmů Billa Pearsona [GB]

TRAFAČKA: Chrám svobody - Časosběrný dokumentární film o vzniku a postupném zániku alternativního kulturního centra sdružujícího umělce jako Point, Nepraš, Cimala nebo Roman Týc.

VŠUP v Praze - Krátké pohádky a filmy studentů VŠUP v Praze, Ateliér filmové a televizní grafiky

 

TVŮRČÍ DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Airbrush - L. Panko

Ateliér mistrů - K. Němec

Dílna - Anička a letadýlko

Drátkování - DD Plesná, H. Maierová

Drátování - L. Lokajíček

Dredování - Joker o.s., I. Čamková

Enkaustika - N. Sutrová

Kresba uhlem - J. J. Turek

Malířská dílna - T. Klimentová

Quilling - DD Plesná, T. Horčičková

Ukaž, co umíš - SPŠKSKV, T. Horváth

 

 

VORLICE EKOart dílna - P. Vorlová

 

 

Prezentace české nezávislé designové tvorby - BERY DESIGNER, RAUNEROVÁ, SCHMUCIG

 

Hlavní partneři

NELAN s.r.o., Jakub Pánik - krajský zastupitel a předseda OHK Cheb, TERMO & CO s.r.o., CAR POINT Karlovy Vary, ASISTENČNÍ CENTRUM a.s., TEREA s.r.o., HB Print s.r.o.

 

Hlavní mediální partner

Hitrádio Dragon

 

Mediální partneři

Český rozhlas Plzeň, Chebský deník

 

Poděkování

Briga a.s., KERN Cheb s.r.o., TOR Cheb s.r.o., de Wolf GROUP s.r.o.

 

Zvláštní poděkování

Město Cheb, Ministerstvo kultury ČR, Karlovarský kraj, Západočeské divadlo v Chebu a KC Svoboda, p.o. Města Cheb


Chebské dvorky 2011

Vystavující

Balogh Martin fotografie (Dolní Žandov), Baštová Štěpánka malba (Habartov - Kluč), Beránková Eva oděvní kolekce (Šťáhlavy), BHABHINES (Horáčková Helena, Jordáková Věra, Ovečková Kristina) fotografie, Blažek Vladimír tisk na plátně (Plzeň), Cibová Mária fotografie (Cheb), Černý Jiří fotografie (Cheb), DD Plesná fotografie, Divišová Varvaraplastika (Dalovice), Dřímalová Monika grafika, linoryt (Cheb), Fleischman Josef malba (Cheb), Fotoklub Sokolovfotografie, Georgiev Lukáš malba (Lubná), GOAML akryl na plátně (Mariánské Lázně), Gymnázium Cheb objekty, plakáty, Hasová-Fiřtová Jarmila fotografie (Sokolov), Hegedüšová Zuzana objekty „Trilobiti" (Nejdek), Hejdová Karolína fotografie (Cheb), Holeček Pavel malba, plastika (Kladno), Hořínek Bořivoj fotografie (K. Vary), Hořínková Eva fotografie (K. Vary), Hořínková Lenka malba (K. Vary), Chalánková Vendula kresba, komiks (Trobky), Kába Miroslav fotografie (Cheb), Kalmán Ondřej fotografie (Stružná), Karšulín Petr a Raffajová Veronika fotografie (Praha), Kocourek Karel fotografie (Plzeň), Kocourková Anna fotografie (Plzeň), Korelus Petr fotografie (Cheb),Kovařík Rostislav malba (Cheb), Krumphanzl Jan ilustrace (Beroun), Křížková Silvie horká batika (Votice), Kuzma Viktoriya a Zdvihalová Štěpánka objekt (Cheb), Lungová Barbora malba (Kyjov), Magazín „Sedmička" fotografie (K. Vary), Matoušek Karel malba (Cheb), Mládková Mína fotografie (Č. Budějovice), Mužíková Marie enkaustika (Koloveč),Novotný Jiří fotografie (Cheb), Oupický Jan malba (K. Vary), Paluška Fero malba (Tlmače), Petr Mikuláš fotografie (Praha), Pilařová-Brogelová Miloslava malba (Cheb - Podhrad), Pokorná Hana kresba - grafika (Praha), Práznovský Jiří fotografie (Fr. Lázně), Pródis Veronica fotografie (K. Vary), Fotoklub Rokycany (Čechura Vlastimil, Gibala František, Horáčková Helena, Horčička Jiří, Marek Jindřich, Slavík Jaroslav, Vraštil Martin) fotografie, Sárová-Malíská Lenka plastiky (K. Vary), Schück Klára malba (Velké Svataňovice), Schýbal Jan fotografie (Plzeň), SPŠKS Karlovy Vary (Horváth T., Vuová K., Johánek T., Cerhová B., Jarošová K., Papajik M., Valigura M., Vuová V., Kabešová A., Matějka T., Borusík J., Kuncová N. L., Novohradský M., Čarnegová K.) kresba, malba, grafika, SPŠKS Karlovy Vary fotografieSSŠD fotografie (Sokolov), SSUPŠ Zámeček fotografie (Plzeň), Stiburek Lubomír fotografie (Praha), Strmeň Stanislav fotografie (Cheb), Svobodová Lída malba (Praha), Šírek Vlado fotografie (Kasejovice), Šolc Ladislav fotografie (Praha), Timurová Petra malba (Chodov), Vajda Miroslav perokresba (Praha), Valenta Martinfotografie (Praha), Vaněk Jiří plastiky (Praha), Vaňková Pavla malba (Praha), Vávrová Alena „Rostlo stranou" (Fr. Lázně), Vedralová Anna fotografie, koláže (Loket), Vejvančický Šimon fotografie (Kladno), Vostrý Mirek kreslený humor (Cheb), Vraj Jaroslav fotografie (Praha), Vystydová Anna obrazy (Cheb), Wörsdörfer Kurt grafika (Flörsheim),ZAVYST (Vystydová Eva, Vystyd Luděk, Zapletal Michal) prostorová instalace, 3. ZŠ Cheb malba, tisk, koláž, keramika, ZŠ Úšovice Mariánské Lázně malby, kresby, koláže, Zůnová Petra fotografie (Praha), ZUŠ Mariánské Lázněkeramika, fotografie

 

Účinkující

Prague Conspiracy - reggae rock'n'roll z Prahy

Mandrage - Punk-rock-song a energie mládí plzeňské partičky

Petr Linhart - Duše skupiny Majerovy brzdové tabulky v sólovém projektu

Tata Bojs - Synchronní videoprojekce a speciální světla v nové vizuální scéně

Primitivové neznámé kultury - Michal Fejt, Zuzana Töröková a Lev Havlíček - meditativně relaxační hudba ovlivněná kulturami východními i severskými

Květy - Nejtvrdší čajová kapela, nejhlučnější z tichých a nejostřejší z jemných

Vltava - Origiální bibeat je zpět, taže „Hurá kytary!"

Vialka - Turbo-folk mikro orchestr ze sladké Francie

  

Divadlo Kvelb - „Černá Rodinka" průvod městem a představení

Škytafky - Zamordování hraběte

Divadlo bez zákulisí - Čučudejské pohádky

UMSKUP - Andulka v ringu a švédované filmy

Dramatické oddělení ZUŠ Cheb - „Za sivým sokolem" a „Princezna solimánská"

Produkce Vladany Kučerové ve spolupráci s Divadlem pro malé - Námluvy s medvědem od A. P. Čechova

Divadlo Kahánek - loutkové pohádkové vstupy

Módní přehlídka "LLTa style" v režii Karolíny Koblenové

Autorské čtení Aleny Vávrové

Divadlo Vosto5 - Stand'artní kabaret a Teatromat

 

krátké filmy FAMU

studentské práce Filmové akademie Miroslava Ondříčka

Studio BiGaNiMATion Jana Krumphanzla - dva krátké filmy, Planetka a No Signal

 

TVŮRČÍ DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

PREZENTACE DESIGNOVÝCH DOPLŇKŮ - MALISKA.CZ, MODES ROBES, SCHMUCIG, TAMARCHI

VÝROBA TEXTILNÍCH LOUTEK A BROŽÍ - ZVRHLÝ VKUS - Vendula Chalánková

VEŘEJNÁ ASAMBLÁŽ - BERY DESIGNER - Eva Beránková

UKÁZKA VÝROBY HOUSLÍ A KYTAR - Houslařská škola při ISŠ Cheb

DEKORAČNÍ PAPÍRY A KOUZLENÍ S BUBLINAMI - M. Pražáková

ENKAUSTICKÁ DÍLNA - M. Mužíková

PÍSMENKOVÁ LOUKA - P. Timurová

DRÁTKOVÁNÍ - Ladislav Lokajíček

PICASSOVY KOLÁŽE - Karolína Koblenová

FIMO DEKORACE Z TROUBY - ZŠ Fr. Lázně, J. Pivrncová

KOUZLENÍ S HORKÝM VOSKEM - ZŠ Fr. Lázně, J. Kabatová

ZE STARÉHO NOVÉ - 1. ZŠ Cheb, Z. Vrbová

FOTOKOLÁŽE - DD Plesná, L. Hoyerová

DRÁTKOVÁNÍ, PEDIG A KORÁLKY - DD Plesná, H. Maierová, T. Horčičková

SOCHOVÁNÍ - SSUPŠ Zámeček, J. Adámková, A. Kristejnová, J. Drnek

HRAJEME SI S BARVAMI - SPŠKSKV, T. Horváth

ŽE BY PORCELÁN? - SPŠKSKV, T. Horváth

UDĚLÁŠ ZVÍŘÁTKO? - SPŠKSKV, T. Horváth

MŮJ ŠPALÍČEK - 950 let města Chebu

O CHEBU, S CHEBEM, V CHEBU - malířská dílna

ATELIÉR MITRŮ - 20. STOLETÍ - Atelier G4

 

Hlavní mediální partner:

Hitrádio Dragon

 

Mediální partneři:

Chebský deník, Český rozhlas Plzeň, Žurnál media a. s., Kamelot

 

Hlavní partneři:

Asistenční centrum a. s., Jakub Pánik, předseda OHK Cheb a krajský zastupitel, HB Print s.r.o., Skye Press s.r.o., Nelan s.r.o., Cateringo s.r.o., Dosta s.r.o., Komtech, Terea

 

Poděkování:

Algon a.s., Bohemia Lignum s.r.o., Briga a.s., ISŠ Cheb, Iva Leasing s.r.o., Kern Cheb s.r.o., Tor Cheb s.r.o., de Wolf Group s.r.o, Groove Sound

 

Zvláštní poděkování:

Město Cheb, Ministerstvo kultury ČR, Karlovarský kraj, Západočeské divadlo Cheb a PC Kamenná

 

Chebské dvorky 2010

Vystavující

Balogh Martin fotografie (Dolní Žandov), Baštová Štěpánka perokresba (Habartov - Kluč), Baumgärtner Stefaninstalace (Weiden, Německo), Bečvář Petr fotografie (České Budějovice), Brogelová Miloslava fotografie, malba (Cheb),Cibová Mária fotografie (Cheb), D - HHMAAAT (Borsanyi Marek (Český Krumlov), Gurjeva Anna (Rusko), Khür Jan(České Budějovice), Koudela Jan (Praha), Magrot Artur (Luby u Chebu), Magrot Tomáš (Luby u Chebu), Svatek Alessandra (Itálie), Vojč David (Svéráz)), Dimitrovová Denisa fotografie (Karlovy Vary), Divišová Varvara malba (Karlovy Vary), Domian Michal malba, kresba (Cheb), Duschek Miroslav fotografie (České Budějovice), Duschková Karolína fotografie (Mariánské Lázně), Fišerová Jitka malba, instalace (Cheb), Fleischman Josef malba (Cheb),  Fotoklub FOS Sokolov o. s. (Dvořáková Lenka, Erdmann Ludvík, Marvánek Vítězslav, Müller Miroslav, Pohanka Petr, Suchý Václav, Šimeček Josef, Thiele Miroslav, Váša Miloš, Vášová Adéla), Fotoklub ROKYCANY (Čechura Vlasta, Gibala Dávid, Gibala František, Horáčková Helena, Horčička Jiří, Marek Jindřich, Slavík Jaroslav, Svoboda Jaroslav, Šatra Dan, Vraštil Martin), Georgiev Lukáš malba (Lubná), Gymnázium a OA Mariánské Lázně a Gymnázium J. Keplera Weiden (Adam C., Ament C., Birner F., Brüderer T., Burdack S., Dammer N., Gaderer-Marchand M., Griebel M., Helgert A., Logojda J., Korcová R., Kratochvílová L., Schippl S., Schlosser Ch., Stark K., Stelzl S., Walberer C., vedení Axel T Schmidt a Marta Nyklesová), Gymnázium Cheb - Studenti pod vedením Daniely Zemkové a Zdeny Tesařové,  Havlínková Tereza fotografie (Karlovy Vary), Hejdová Karolína fotografie (Cheb), Helsinki Camera Club (Arno Enzerink (Holandsko), Juan de Miguel (Španělsko), Larisa Pelle (Rusko/Finsko), Tua Rahikainen(Finsko), Mikael Rantalainen (Finsko), Niki Štrbian (ČR), Svend Videbaek (Kanada)), Hořínek Bořivoj fotografie (Ostrov), Hořínková Eva malba (Karlovy Vary), Hudák Radan malba, grafika (Slaný), Hudec Julius fotografie (Aš), CHD 2003 - 09 „Za námi" z archivu G4, ISŠ Cheb - HOUSLAŘSKÁ ŠKOLA - Ukázky výroby hudebních nástrojů, fotografie mistrů houslařů, Janáková Eva malba (Karlovy Vary), Jihoženským okem České Budějovice (Doležalová Radka, Mládková Mina, Stuchelová Věra),  Joker, o. s. (Endrštová Klára, Feherová Jitka, Lebedová Martina, Mayereová Veronika), Kába Miroslav fotografie (Cheb), Klub výtvarníků Mariánské Lázně malba, fotografie (Hrůzová Marie, Mikeš Jan, Moravec Zbyněk, Nyklesová Marta, Rygolová Jana), Koblenová Karolína fotografie (Stříbro), Korelus Petr fotografie (Cheb), Kubín Martin malba (Františkovy Lázně), Kula Vlastimil fotografie (Cheb), Kurc David fotografie(Mariánské Lázně), Leinweberová Adéla fotografie, instalace (Praha), MGF Gymnasium Kulmbach Německo (Butterhof L., Demianovscaia O., Kühn M.,  Kuhnert S., Limmer J., Rieger M., Wagner C., Wagner K., Wildner T., Zeitler L.),MiXXXART Barvy v letu, Němec Kamil grafika (Cheb), Novotný Jiří fotografie (Cheb), OHNESTROM fotografie (Bláha Karel (Blovice), Čermák Jindřich (Jesenice), Slavík Jaroslav (Strašice), Veselý Jiří (Rakovník)), Paluška Fero malba (Tlmače, SK), Pavelková Kateřina fotografie (Karlovy Vary), Petr Mikuláš fotografie (Praha), Pokorná Hana malba, kresba (Praha), Práznovský Jiří fotografie (Luby u Chebu), Pródis Veronica fotografie (Karlovy Vary), Psohlavec Josefmalba (Karlovy Vary), ROTARY klub Cheb, Seibl Jaroslav malba (Cheb), Schýbal Jan fotografie (Božkov), Sokol Ivomalba (Praha), Soudkovitost 09 - fotoklub Aš (Babka Míra, Demjanič Karel, Erban Tomáš, Hlaváč Tomáš, Chrástka Pepa, Kostner Petr, Lipták Gusta,  Maher Míra, Malý Pepa, Práznovský Jiří, Sobotka Pavel, Veinhauerová Šárka),SPŠKS Karlovy Vary (Bartošová  L., Behinová P., Brémová V., Čurlinová B., Ferencová Z., Gryčová D., Hájková N., Hlasivcová J., Holakovská B., Kožíšková T., Krausová N., Michálková K., Moravcová Z., Odehnal R., Pavlů P., Paulusová A., Pelcová M., Rojík F., Rusňáková K., Sailerová A., Sedláčková K., Silovská K., Srnec N., Šimonovská M., Tomková B., Vomelová K., Zmeškal D.), SSUPŠ Zámeček, s.r.o. Plzeň, Stiburek Lubomír fotografie (Praha),Strmeň Stanislav fotografie (Cheb), Svobodová Ludmila kresba (Praha), Šarman Josef malba (Kvetoslavov, SK),Timurová Petra malba (Chodov), Turek J. Jindřich - Výběr z kroniky města Chebu, Ústav umění a designu ZČU v Plzniinstalace (Bierbaumerová Adéla, Boháčová Iva, Rutová Magdalena), Vajda Miroslav komb. technika (Praha),Vedralová Anna fotografie (Loket), Voborník Tomáš fotografie (Cheb), Wörsdörfer Kurt fotografie (Flörsheim am Main, Německo), Zachová Růženka fotografie (Sušice), ZAVYST prostorová instalace ( Vystyd Luděk (Cheb), Zapletal Michal(Karlovy Vary)), Zůnová Petra fotografie (Praha), Zuš Františkovy Lázně - absolventi a bývalí absolventi (Cam Van Nguyen Diana, Ducká Míša, Hoyerová Adéla, Hudecová Nina, Kohoutová Šárka, Krákora Jan, Malíček Michal, Piterská Andrea, Ženíšková Petra, pod vedením Simony Janků a Jana Branžovského), ZUŠ Chopina M. L. pod vedením Marty Nyklesové (Ďurina Jan, Fiury Martin, Groman Hynek, Holubec Matěj, Kabíček Martin, Krůčková Anna, Křepelková Denisa, Kučera Oldřich, Monsportová Marie, Pokorádiová Marcela, Schořovský Matěj, Špiříková Pavlína), 3. ZŠ M. L. Úšovice - Studenti a žáci pod vedením B. Milfajtové.

Účinkující

DJ MILAN ILLEK - DISCO OLDIES BUT GOLDIES - Závěrečná párty Chebských dvorků

EDDIE STOILOW - Kapela omezená jen hranicí vesmíru, hrající new pop a mnoho dalšího.

ESA Z LESA

GHOST ON TUESDAY

CHEESEBOUTIQUE-  Karlovarští Cheeseboutique vám nabízí celé spektrum hudebních žánrů, nálad a postupů, od těch nejsmradlavějších po ty nejobyčejnější.          

JUMPING DRUMS - Síla perkusí pod taktovkou Ivo Batouška.

KAROLÍNA KAMBERSKÁ - Bývalá Sestra Steinová představí něžné i provokativní písně ze svého připravovaného alba.
JABLKOŇ - Koncert přední alternativní kapely plné humoristických až naivistických skečů.

LE BAIN DE MAID

Martin Chodúr - Vycházející hvězda české hudební scény se svou kapelou.

MGF BIG BAND - Kulmbach Německo

NO HEROES - Energická rocková kapela z Berouna.

SHAMPON

SHORTTIME

SVÁTEČNÍ POP - Audiovizuální bio/graf, neboli improvizační spojení výtvarníků a hudebníků Milana Caise, Petra Nikla, Ondřeje Smeykala  a Jiřiho Hradila.

THE STOPPERS

 

Divadlo Anpu - ČERTŮV ŠVAGR - Tradiční pohádka v podání divadla Anpu Z Prahy.

DIVADLO CONTINUO - FINIS TERRAE - Ostrov uprostřed světa. Obraz osiřelé ženské duše ve stínu velkolepých mužských cest. Je pokorná, tichá, zuřivá, divoká, vášnivá, milující a objímající, běsnící i bořící. Režie Pavel Štourač, výtvarné zpracování Helena Štouračová a Kristýna Patková

Divadlo Jabada - 3 NEZBEDNÉ POHÁDKY - jedno hřiště, dvě děti, tři pohádky a spousta fantazie.

FAMU - Katedra režie - Projekce bakalářských filmů. Režie Asmara Ghebremichael, Daniel Maráky, Michal Hogenauer, Josef Tuka.

Filmová škola Zlín - Projekce - Výběr studentských filmů.

Šmíd Jakub - Projekce krátkých filmů.

UMSKUP  - ČESKÁ HISTORIE - umělecká skupina se opět představuje s veleúspěšným divadelním fastfoodem, který shrnuje kompletní historii Čech.

UMSKUP - ANDULKA Z RINGU aneb UMĚNÍ BOXOVAT - Teatrální boxerský zápas, který polovinu z Vás zvedne ze židlí a tu druhou posadí na prdel! Není vhodné pro děti do dvanácti let, mohly by spolknout nebo vdechnout malé herce.

UMSKUP - HAPPENING Umělecká pozvánka umělecké skupiny UMSKUP.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací Ústav animace a audiovize - Projekce - Pásmo hraných, animovaných filmů a hudebních klipů.

Vladimíra Vítová - O kozičkách - Divadelní představení pro děti.

ZA SOUMRAKU 2010 --- ENTER CHIEN ET LOUP 2010 - Módní přehlídka. Originální oděvní tvorba Evy Beránkové, korále Ilony Faměrové, kabelky Martiny Sedlákové a DJ Vetveyl - živě.

Západočeské divadlo v Chebu - MAUREEN SE NESTAČÍ DIVIT ... aneb Irské tance kolem Čechů - Diana Toniková

ZUŠ Cheb - TRUMF - I. A. Krylov - Veršovaná tragikomedie v podání dramatického oddělení.

 

TVŮRČÍ DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ                     

ATELIÉR STARÝCH MISTRŮ - B. Bugová

CIRKUSOVÝ WORKSHOP - Cirqueon - centrum pro nový cirkus

LIHOVÁNÍ - M. Pražáková - Atelier Mirka

LITERÁRNÍ KOLÁŽE - P. Timurová

MALÍŘSKÁ DÍLNA - M. Provázková

MALOVÁNÍ NA KAMENY - A. Jurčíková

OBRAZY JAKO VYŠITÉ - I. Sokol

OHEŇ - VODA - Interaktivní akce výtvarníka Bořivoje Hořínka

RAKU KERAMIKA - J. Branžovský Zuš Fr. L

ŠPERKAŘSKÁ DÍLNA - K. Koblenová

V PAMĚTI SYNAGOGY Interaktivní program Městské knihovny v Chebu ve spolupráci s Mediálním centrem.

ZE STARÉHO NOVÉ  - 1. ZŠ Cheb - Z. Nováková

Poděkování

Algon a. s. - Bohemia Lignum spol. s r.o. - Briga a. s. - de Wolf s.r.o. - HB print s.r.o. - CHEVAK Cheb, a.s. -  Integrovaná střední škola Cheb - Invita s.r.o. - KERN Cheb, s.r.o. - KomTech - Alan Vejražka, Ladislav Tkaczyszyn - Krajské muzeum Cheb p. o. Kv. k.  - Nelan spol. s r.o. - Robert Bauer - QANT - Svobodná chebská škola -  TJ AGRO Cheb - TOR Cheb, spol. s r.o. - U Kamene - Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. - unipap plus s.r.o. - Západočeské divadlo v Chebu

Mediální partneři

Český rozhlas Plzeň, MF Dnes, Radio Egrensis, Žurnál Media, a.s., Chebský deník

 

Chebské dvorky 2009

Vystavující

Barták Pavel fotografie (Brno), Baštová Štěpánka perokresba (Habartov), Baumgärtner Stefan instalace (Weiden),Bláha Karel fotografie (Plzeň), Bláha Petr fotografie (Cheb), Brogelová Miloslava fotografie (Cheb), Cibová Máriafotografie (Cheb), Cipro Karel fotografie (Cheb), Cupák Pavel sochy (Olomouc), Čapka Ivan fotografie (Praha), Čapková Dominika malba (Praha), Čermák Jindřich fotografie (Jesenice), Dědeček Tomáš výtvarná instalace (Praha),Dimitrovová Denisa fotografie (Karlovy Vary), Divišová Varvara smalt (Karlovy Vary), Dvořák Karel keramika (Český Krumlov), Fidrich Petr sochy (Chvalšiny), Fišerová Jitka malba, instalace (Cheb), Fotoklub FOS Sokolov o. s. (Szabó Olga, Vášová Adéla, Callo Petr, Erdmann Ludvík, Müller Miroslav, Pohanka Petr, Suchý Václav, Šimeček Josef, Váša Miloš), Frantová Lucie fotografie (Chvalšiny), Georgiev Lukáš malba (Lubná), Gymnázium a OA Mariánské Lázně a Gymnázium J. Keplera Weiden, Gymnázium Cheb - Arive derci Roma - kolektivní práce studentů, Hořínek Bořivoj fotografie (Karlovy Vary), Hořínková Eva malba (Karlovy Vary), CHD 2003 - 08 - „Za námi" - z archivu G4, ISŠ Cheb - HOUSLAŘSKÁ ŠKOLA Ukázky výroby hudebních nástrojů, fotografie mistrů houslařů, Kafka Vladimír malba (Kostelec n./Č. lesy), Karvánková Eva fotografie (Cheb), Klimentová Andrea malba, kresba (Cheb), Klimentová Tereza malba (Cheb), Klub výtvarníků Mariánské Lázně (Hrůzová Marie, Nyklesová Marta, Rygolová Jana, Markl Václav, Mikeš Jan, Moravec Zbyněk), Koblenová Karolína malba, komb. echnika (Stříbro), Kouba Martin fotografie (Cheb), Kožený Stanislav fotografie (Karlovy Vary), Křížková Silvie aplikovaná batika (Votice), Kuchta Ivan fotografie (Luby u Chebu), Leibach Ana fotografie (Mannheim), Leinweberová Adéla fotografie FAMU (Praha), Magrot Arturfotografie (Praha), Malíská Lenka malba (Karlovy Vary), Matoušek Karel malba (Cheb), MiXXXART prezentace výsledků workshopu, Pániková Barbora grafický design (Toužim), Pasz Jiří fotografie (Havířov), Pokorá Hana koláže (Praha),Pokorná Kateřina výtvarná instalace (Cheb), Práznovský Jiří fotografie (Luby u Chebu), Riabowa Janna video projekce (Landau), Seibl Jaroslav malba (Cheb), Schýbal Jan fotografie (Božkov), Slavík Jaroslav fotografie (Strašice), Sokol Ivo malba (Praha), SPŠKS Karlovy Vary - Obor propagační grafika a Obor užitá fotografie, Stiburek Lubomír fotografie (Praha), Strmeň Stanislav fotografie (Cheb), Sýkorová Lenka interaktivní instalace (Blovice), Šik Jiří malba (Karlovy Vary), Šimeček Jan fotografie (Františkovy Lázně), Štrosová Dagmar interaktivní instalace (Starý Plzenec), Toy Boxilustrace, komiks (Neratovice), TU Liberec - Fakulta architektury - prostorová instalace (Králová GabrielaPodroužková Anna, Habersberger Josef, Hostinský Jan, Michálek Ondřej, Mládek Libor, Vybíral Jan), Ústav umění a designu ZČU v Plzni, obor Mediální a didaktická ilustrace - prostorová instalace (A. Bierbaumerová, R. Bazlova, S. Pabylets, M. Rutová, A. Sharavarau), Vedralová Anna fotografie (Loket), Veselý Jiří fotografie (Rakovník), Voborník Tomášfotografie (Cheb), Wiedemann Hannes fotografie (Hof), ZAVYST prostorová instalace (Vystyd Luděk (Cheb),  Zapletal Michal (Karlovy Vary)), Zimáčková Iva malba (Chodová Planá), 3. ZŠ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ Úšovice, 3. ZŠ Cheb.

 

Účinkující

ECHT! - Legendární pražská pub-rocková formace konečně u nás!

FAST FOOD ORCHESTRA - Energická SKA formace, jejíž předností jsou velmi ŽIVÁ vystoupení.

INVENTION BLUES BAND

JANA ŠTROMSKÁ - blues

JARYJ REDMAN

MÍRA HORNÍK - Písničkář, který svými songy zachraňuje svět.

POWER!PERCUSSION - Rhythmus. Pur. - Strhující bubenická show světoznámého hudebního souboru - zahraniční lahůdka tohoto ročníku. Profesionální hudebníci, mistři klasické i rockové hudby, se zkušenostmi z celého světa, se sešli před 12 lety v ansámblu čistě bubenickém a nepřestávají sklízet ovace. Všechny myslitelné nástroje včetně jejich vlastních těl jsou pro ně zdrojem rytmu, který vás chytí za srdce a rozhýbe tělo!

SZIDI TOBIAS & BAND - Koncert slovenské šansonové zpěvačky Szidi Tobias s kapelou. Jedinečné spojení hladivých melodií a drsnosametového hlasu v písních plných citu.

ŠKOLCHESTR - Afrokubánské rytmy pod vedením Jana Bíska.

TEREZIE PALKOVÁ

UDG - Energická festivalová parta představí staré hity i psíně z aktuálního alba Autoportrét.

ZÁVIŠ - Lidový umělec volnomyšlenkářského cítění bez škatulky

 

BABIČKA V TRENKÁCH -  Divadelní soubor Gymnázia a OA Mariánské Lázně uvede hru Vlastimila Peška - komedii s tancem a malou detektivní zápletkou.

GENERÁLKA - Divadlo Rity Jasinské - Brilantní komedie, dokazující, že s úsměvem jde všechno lépe.

HAPPENING - Živá pozvánka originální umělecké skupiny UMSKUP.

 O KOHOUTKOVI A SLEPIČCE, POZNEJ POHÁDKU - Interaktivní divadelní představení dramatického souboru ZUŠ Cheb.

 O ZLATÉ RYBCE - Tradiční pohádka v podání Vladimíry Vítové.

SLADCE SPI - Autorská předhlídka oděvního ateliéru ŠaT a šperků L. Vosejpkové

TaBalada - Décalages - Divadlo v pohybu - Balada o hře Narajama, místě, kam podle pradávného zvyku musely děti odnést své rodiče, když ti už byli staří a nepotřební. Pouliční představení česko-francouzského divadelního souboru kombinující postupy a techniky cirkusového umění, fyzického a loutkového divadla s hudbou a zpěvem.

VOJTA VRTEK - Kejklířské vystoupení a žonglérský workshop pro veřejnost.

FAMU Praha - Studentský krátký film - výběr Adéla Leinweberová - katedra fotografie FAMU, Bába (režie Zuzana Kirchnerová, katedra hrané režie, stopáž 19 minut), Pravztahy (režie Veronika Janečková, katedra dokumentární tvorby, stopáž 20 minut), Zaříkávačky (režie a kamera Gašper Šnuderl, katedra kamery, stopáž 17 minut), Kouzlo okamžiku (režie Tomáš Hájek, katedra animace, stopáž 3 minuty), Kamera v hlavě (režie Jan Šípek, katedra dokumentární tvorby, stopáž 23 minut), Druhé dějství (režie Olmo Omerzu, katedra hrané režie, stopáž 43 minut), TVex (režie Markéta Jindřichová, Centrum audiovizuálních studií, stopáž 13 minut), O první domácí kočce (režie Stanislava Mikušová, katedra animace, stopáž 6 minut)

Bill Pearson - projekce, Anglie - "Who killed brown owl" - režie Christine Molloy a Joe Lawlor, "Stalk" - režie Leigh Hodgkinson (animovaný), "Bows and arrows" - režie Stephen Irwin (animovaný), "Sea change" - režie Joe King a Rosie Pedlow, "Divinations" - režie Storm de Hirsch, "Bird" - režie Auguste Varkalis, "Silent traces" - režie Sanna Maarit Kuittinen

SVĚT POD EVERESTEM - Přednáška Libora Michalce - Himaláje během čtyř cest ze čtyř stran - Pakistán, Nepál, Indie, Čína.

 

TVŮRČÍ DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

ČERNÁ - BÍLÁ, kreslení světlem - Interaktivní akce výtvarníka Bořivoje Hořínka.

EKO - Afrika - lektorka K. Gotthardová - 6. ZŠ Cheb

LITERÁRNÍ KOLÁŽE - lektorka K. Koblenová

MALÍŘSKÁ DÍLNA  - lektoři D. Dimitrovová a J. Turek

MALOVÁNÍ NA KAMENY - lektorka A. Jurčíková

MANDALY - lektorka A. Klimentová

MASKY - lektor D. Astaloš - Svobodná chebská škola

PROSTOROVÁ KRESBA  - lektoři I. Tlustý a J. Šonková

SÍTOTISK - Chcete-li si vlastnoručně vyzkoušet tisk technikou DIY sítotisku - vezměte si tričko s sebou. Lektoři - Toy Box, Punk23 a Myko

SOCHOVÁNÍ - lektor P. Cupák

UMĚLECKÝ KOVÁŘ - lektor V. Tučák - ISŠ Cheb

 VÝTVARNÉ DÍLNY - Muzeum Cheb, ISŠ Cheb, 3. ZŠ Cheb - lektoři M. Pečárková, N. Roupcová, I. Vítková

ZE STARÉHO NOVÉ - lektorka Z. Vrbová - 1. ZŠ Cheb

ZKROCENÍ DEŠTĚ (PAPÍREM) - lihování a mramorování papíru v režii Hanky Pokorné. V nepřízni počasí samovolný vznik přenádherného pestrobarevného akvarelu.

 

Poděkování

 

Nelan spol. s.r.o., TEREA Cheb s.r.o., CHEVAK Cheb, a.s., Západní Stavební DL a.s., De Wolf s.r.o., PREFA BETON Cheb, spol. s r.o., Jaromír Kalouš - Stínící technika, KomTech, BRIGA, a.s.,  TOR Cheb, spol. s r.o., CaterIngo, Krčma "Na Šancích", U Kamene, Krajské muzeum Cheb p.o. KV kraje, TJ AGRO Cheb, Svobodná chebská škola, Agentura AROKO s.r.o. Mariánské Lázně

Mediální partneři

 

Český rozhlas Plzeň, MF Dnes, Radio Egrensis, Žurnál, Chebský deník, Západ.cz


 

Chebské dvorky 2008

Silvie Křížková poesie, batika (Votice) Jindřich Josef Turek kronika města, obrazy (Cheb) Pavel Cupák prostorový objekt (Olomouc) Tomáš Dědeček výtvarné objekty (Praha) Bořivoj Hořínek fotografie (Ostrov nad Ohří) Eva Hořínková malba (Ostrov nad Ohří) Pardubická fotosekce|Fotoklub FOS Sokolov o.s.|Fotoskupina OHNESTROM|Karolína Koblenováfoto, malba (Stříbro) Rostislav Kovařík malba (Cheb) Miroslav Vajda malba, kombinovaná technika (Praha) Miloslava Brogelová fotografie (Cheb) Mária Cibová fotografie (Cheb) Miroslav Ciba fotografie (Cheb) Barbora Dvořákováfotografie (K. Vary) Milan Hanuš kresba (Cheb) Andrea Klimentová malba (Cheb) Vladimír Novotný fotografie (K. Vary)Tomáš Voborník fotografie (Cheb) Daniela Svobodová malba, kresba John Dawson Rigby foto (Londýn, VB) Jan Schýbal foto (Božkov) Lubomír Stiburek foto (Praha) Alice Šmídová foto (Františkovy Lázně) Alain Bouillot foto (Tours, Francie) Richard Čermák foto (K. Vary) Petr Illek foto (Č. Budějovice) Eva Karvánková foto (Cheb) David Kurc foto (Mar. Lázně) Stanislav Kožený foto (K. Vary) Mina Mládková foto (Č. Budějovice) Radka Pavlíková foto (Č. Budějovice)Věra Stuchelová foto (Č. Budějovice) Jakub Václavů foto (Cheb) ZAVYST - prostor. instalace, Luděk Vystyd (Cheb)Michal Zapletal (K. Vary) & EVA | Majka Korabečná aradecor/textil (Plzeň) Petra Timurová foto, malba (Chodov)Hana Pokorná kresba, malba (Praha) Fotografové z Nižního Tagilu | Klub výtvarníků Mar. Lázně - Marie Hrůzovámalba, Jan Mikeš foto Zbyněk Moravec malba Marta Nyklesová malba Jana Rygolová malba Kristýna Rygolováfotografie Jana Dvořáková ker. objekt (K. Vary) Lukáš Georgiev malba (Lubná) Ivo Sokol komb. technika (Praha) Jiří Šik malba (K. Vary) Yves Marie Gillardeau malba (Nantes) Marta Černická fotografie (Plzeň) Majka Korabečnáfotografie (Plzeň) Jitka Rjašková fotografie (Ostrov) Zdeňka Štěpánová foto (Tymákov) Jitka Unverdorbenováfotografie (Horšovský Týn) ISŠ Cheb - Houslařská škola Karel Matoušek malba (Cheb) Jaroslav Seibl malba (Cheb)SPŠG Praha - fotografie - Jakub Benda, Václav Hník, Jakub Kučera, Rudolf Skopec, Tereza Šťastná, Adéla Vosičková| TU Liberec, Fakulta architektury - prostorová instalace - Gabriela Králová, Michal Krejčík, Libor Mládek, Anna Podrouzkova, Jan Vybíral | Eliška Novotná-Beranová malba (K. Vary) FAMU Praha - Adéla Leinweberová, Tereza Havlínková, Denisa Dimitrovová fotografie (K. Vary) David Vávra "Z kavárny do kavárny" kresba (Praha)"Křižovatky-setkávání" Happening studentů Gymnázia v Chebu pod vedením Zdeny Tesařové, Lenky Štrostové a Daniely Zemkové | Louis Beauvais sochy, objekty (Francie) Anna Handick "Komunikace" prostorový objekt (Weiden, SRN) Dvorek dětí - Michal Illek kresba, foto (Mar. Lázně) Tereza Klimentová malba, kresba (Cheb) Studenti a žáci SSŠD Mar. Lázně | Jiří Pasz foto (Havířov) Thomas May interaktivní projekt (Weiden, SRN) Vojtěch Domlátil komiks, kresba, akce (Praha) Fabio Sgroi foto (Palermo) Česko-německý umělecký projekt Kostel | Gymnázium a OA Mar. Lázně - M. Nyklesová, Kepplerovo gymnázium Weiden - Axel T. Schmidt Petr Zeman airbrush, malba (Plzeň) Felix Nürmberger foto (Hof) David Kampfmeier objekty, malba (Hof) Wolfgang Paasch malba (Hof)


Chebské dvorky 2007

Mina Mládková fotografie na plátně (Č. Budějovice) Bořivoj Hořínek foto, instalace (Ostrov) Eva Hořínková malba, plastika (Ostrov) Lenka Hořínková kresba (K. Vary) Varvara Divišová malba (Dalovice) Výtvarný klub Mar. Lázně - Marie Hrůzová, Marta Nyklesová, Zbyněk Moravec, Jana Rygolová, Kristýna Rygolová | Lucie Farárová malba, kresba (K. Vary) Markéta Jáchimová malba, instalace (Staňkov) Ondřej Roubík malba (Plzeň) Skupina LP 5 - Slavomír Capek kresba, tužka (Praha) Jindřich Čermák foto (Jesenice) Vladimír Komenda foto (Jesenice) Aleš Miřička, Mikuláš Petr, Karel Richtr foto (Praha) Jaroslav Slavík foto (Strašice) Jiří Veselý fotografie (Rakovník) Mária Cibová, Miloslava Brogelová foto (Cheb) Milan Hanuš kresba, foto (Cheb) Barbora Motlová malba (Plzeň) Jindřich J. Turek malba, akvarel (Cheb) Andrea Klimentová malba (Cheb) Fotoklub MDK Sokolov Petr Callo, Ludvík Erdmann, Josef Herda, Miroslav Kolbasa, Adéla Korsusová, Jiří Laubendorf, Miroslav Müller, Petr Pohanka, Miloslav Smolík, Václav Suchý, Olga Szabó, Roman Šilinek, Josef Šimeček | OS Ateliér G4, Stanislav Kožený foto (K. Vary) Jan Samec, Jan Samec ml. foto (K. Vary) Miro Švolík fotokoláž (Praha) ZAVYST - Luděk Vystyd instalace (Cheb) Michal Zapletal instalace (K. Vary) Petra Timurová malba, olej na plátně (Chodov) Eva Aschenbrennerová malba, olej (Nýrsko) Lukáš Georgievmalba (Lubná) Hana Pokorná kresba (Cheb) Vojtěch Domlátil malba, kresba (Mar. Lázně) Hana Langová art-protis-tapisérie (Brno) Zdena Polenská tapisérie (Praha) Štěpánka Bergerová prostorová instalace (K. Vary) Pavel Štýbrmalba, akryl (Plzeň) Monika Šubrtová foto, instalace (K. Vary) Jiří Černý malba (Cheb) Josef Fleischman malba-olej (Cheb Karel Matoušek malba-olej (Cheb) Jaroslav Seibl malba (Cheb) Ivo Sokol malba (Praha) Jiří Šik malba-olej (K. Vary) Václav Balšán, Adéla Leinweberová foto, instalace (K. Vary) Pavel Cupák malba-instalace (Olomouc) ISŠ Cheb - HOUSLAŘSKÁ ŠKOLA| Denisa Dimitrovová foto, instalace (K. Vary) Tereza Havlínková foto, instalace (K. Vary)Miroslav Podorský prostorová instalace, akce (Cheb) AVU Praha, Juliana Čepová malba (Stráž nad Nisou) Jan Chlupmalba-olej, akryl Karolína Klimešová malba (Plzeň) Jitka Nesnídalová malba-objekt (Jindřichův Hradec) Pavel Příkaskýmalba (Bor) Michaela Soukupová mixed média (Olomouc) Kristýna Šormová malba (Praha) Eva Štýbrová malba (Plzeň) Viktor Valášek malba (Rýmařov) Karolína Koblenová malba-akryl, kombinovaná technika, akvarel (Stříbro) M´AM´ALOCA o.s.|Martin Liška fotografie (Plzeň) Radka Dohnalová malba (Jihlava) P. Klvač |Jitka Fischerová malba (Jihlava) Monogramista J.P. komb. technika na papíře Kunstverein Weiden e.V. Wolfgang Herzer, Hugo Braun-Meierhöfer, Tone Schmidt, Anja Winkler| Tereza Olišarová|Svobodná chebská škola|3. ZŠ Cheb|Petra Vorlovákoláže (Cheb) Michal Karas malba (K. Vary) Petr Müller fotografie (Cheb) David "Destroyer" Pilip malba, grafika (Cheb)Dana Kyndrová fotografie (Cheb) Sergej Kuzněcov fotografie (Nižní Tagil) Adéla Bierbaumerová malba-pastel, koláž (Větřní) Oldřich Bláha digiart (Kraslice) Gabriela Králová kresba-pastel (Sezimovo Ústí) Lenka Malíská malba-olejový pastel (K. Vary) Libor Mládek velkoformát.foto, grafika, plastika (Tábor) Miloš Zdražil olejomalba, perokresba (Cheb)Gymnázium Cheb|Jana Kluková prostorová instalace (Mar. Lázně) Lucie Suchá malba (Beroun) Tomáš Suchý dřevěné plastiky (Beroun)


Chebské dvorky 2006

Etela Laňková, malba (Cheb) Viktorie Rybáková, fotografie, instalace (Cheb) Lukáš Georgiev, komiks, malba (Rokycany) Bärbel Quehl, malba (Rehau) Salon výtvarníků - Miloslava Brogelová, fotografie (Cheb) Václav Fikar,fotografie (Cheb) Růžena Lašáková, malba, kresba (Fr. Lázně) Tomáš Magrot, sgrafita, plastika, malba (Cheb) Daniel Nikitinský, fotografie (Cheb) Jan Sozanský, "Ponurografitti" malba, kresba (Mariánské Lázně) Fotoklub Sokolov - František Bílek, Ludvík Erdmann, Josef Herda, Olga Hrabáková, Miroslav Kolbasa, Adéla Korsusová, Jiří Laubendorf, Miroslav Müller, Petr Pohanka, Miloslav Smolík, Václav Suchý, Roman Šilinek, Josef Šimeček| Fotoklub EBERN - Steffen Schanz, Thomas Bauernfeind, Berthold Wolfschmidt, M. Künzel, Uwe Kolter| OS Ateliér G4 Cheb, fotografie - Petra Duchková (Cheb) Roman Kassal (Cheb) David Kurc (Mar. Lázně) Jolana Moravcová(Cheb) Miroslav Podorský (Cheb) Jiří Práznovský (Luby u Chebu) Jan Schýbal (Plzeň) Lubomír Stiburek (Praha)Jindřích Čermák, fotografie (Jesenice) Stanislav Kožený, foto (K. Vary) Nikola Pinkasová, foto (Cheb) John Rigby,foto (Londýn) ZAVYST - Luděk Vystyd, malba, instalace (Cheb) Michal Zapletal, malba, instalace (K. Vary) Barbora Motlová, malba (Plzeň) Etsuko Obata, grafika (Tokio) Eva Hořínková, malba (Ostrov) Lenka Hořínková, malba (Ostrov) Bořivoj Hořínek, fotografie, instalace (Ostrov) Jan Jedlička, foto (Cheb) Pavel Příkaský, malba (Plzeň) Pavel Štýbr, malba, fotografie (Plzeň) Eva Štýbrová, malba (Plzeň) Josef Andrle, sochy (Jindřichův Hradec) Jiří Černý, malba (Cheb) Josef Fleischman, malba (Cheb) Varvara Divišová, malba (K. Vary) Jiří Šik malba (K. Vary) František Tumpach malba (K. Vary) Houslařská škola Luby Jiří Pátek a jeho žáci Otto Friedrich malba (Cheb) Petr Müller foto (Cheb) Karel Matoušek malba (Cheb) Jaroslav Seibl malba (Cheb) Vojtěch Domlátil malba, komiks (Mar. Lázně) Hana Pokorná malba, kresba, grafika (Cheb) Pavel Cupák malba, prostorová instalace (Olomouc) Dana Raunerová malba (Plzeň) Milan Neubert porcelán (K. Vary) Steve Conlan foto (New Castel, VB) Tvůrčí skupina "Foto der VHS" Hof - Ina Adler, Günther Althaus, Karlheinz Bayer, Siegmar Eckl, Andrea Klier, Oskar Köppel, Thomas Meyer, Jürgen Müller, Horst Pur, Tobias Ott, Janos Selmeczi-Toth, Heinz Schremmer, Susanne Schröder, Robert Skubacz, Heike Voigt, Sigrid Wolf-Feix| Heidi Goller grafika (Selb, SRN) Valeriy Moscov malba, foto (Hof) Martin Liška, Pavel Ehrlich, Michael BlailMarek Bindr foto Ivana Zimáčková malba (Chodová Planá) Gymnázium Cheb kresby, koláže, prostorová instalace Jindřich J. Turek Z kroniky, písmo, akvarel (Cheb) Anna Stiburková foto (Praha) Jaroslav Rónasochy a obrazy (Praha) Denisa Dimitrovová, Tereza Havlínková, Adéla Leinweberová foto (K. Vary) Karel Kubíčekmalba (Ledeč nad Sázavou) Miloš Zdražil malba (Cheb) Jiří Štědra malba (Praha) Klub výtvarníků Mar. Lázně - Marie Hrůzová, Václav Maršík, Zbyněk Moravec, Marta Nyklesová, Jana Rygolová, Kristina Rygolová | Gymnázium Mar. Lázně malba, kresba, koláže, prostorová instalace Gabriela Králová malba, kresba (Sezimovo Ústí) Klára Třicátníkovámalba, kresba (Tábor) Iva Drašarová keramika (Sokolov)


Chebské dvorky 2005

Adéla Leinweberová, fotografka (K. Vary) Tereza Havlínková, fotografka (K. Vary) Denisa Dimitrovová, fotografka (K. Vary) Klára Bednářová, fotografka (M. Lázně) Michal Talo, sochy (Cheb) Klub Výtvarníků Mariánské Lázně Zbyněk Moravec Václav Maršík Petr Petřík Marie Hrůzová Jana Rygolová Josef Jůzl Václav Markl Bořivoj Hořínek, foto, Ostrov Eva Hořínková, malba, Ostrov Lenka Hořínková, malba, Ostrov Varvara Divišová, malba, K. Vary Jiří Kožíšek,prostorová instalace, K. Vary Dalibor Nesnídal, prostorový objekt, K. Vary Václav Hereit, keramické plastiky K. VarySalón výtvarníků Fotoklub Sokolov Petr Novák, malba, Plzeň Vladimír Trávníček, malba, Cheb Pavel Buba, plastika, keramika, Nová Role Melissa Malenda, malba, Nová Role Jindřich Turek, malba, Cheb Dáša Kalinová, malba, ChebEliška Hanzlíková, grafika, Cheb Jan Soznaský, malba, M. Lázně Gymnázium Cheb, grafika M'AM'ALOCA (občanské sdružení), fotografie Jiří Stuchl, Tereza Šíchová, Martin Liška, Radim Šarapatka, Milan Hájek - ČR Chee Keong - Singapur Petra Duchková, foto, Cheb Hana Fischerová, foto, Cheb Roman Kassal, foto, Cheb Martin Kouba, foto, Cheb David Kurc, foto, M. Lázně Jolana Moravcová, foto, Cheb Jiří Práznovský, foto, Luby u Chebu Luboš Stiburek,foto, Praha Alice Šmídová, foto, Fr. Lázně John Rigby, foto, Londýn Mike Mason, foto, Londýn Nikola Pinkasová, foto, Cheb Jindřich Čermák, foto, Jesenice Danica Kovasevic, foto, Praha ZAVYST Luděk Vystyd, malba, instalace, ChebMichal Zapletal, malba, instalace, K. Vary ZONE (Galerie Silberstein, Schwarzenberg), název výstavy "Duel" Lydia Schönberg, foto Christiane Beier, textil Jörg Beier, závěsné objekty Matthias Zwarg, objekty, poezie Ralf-Alex Fichtner, grafika Marta Nyklesová a studenti Gymnázia Mar. Lázně - Výtvarná směs Divadelní dvorek - divadelní plakát Iva Drašarová a Helena Pavlasová, keramika, Svatava Josef Fleischman, malba, Cheb Jiří Šik, malba, K. VaryJiří Černý, sochy, Cheb Ladislava Nouzecká, malba, Frankfurt Ivo Sokol, malba, Praha Martin Schambach, sochy, Regnitzlosau Dáša Štrosová a Pavlína Zemanová, instalace, Ostrov Reimund Frass, malba, Hof Pavel Štýbr, foto, PlzeňEva Štýbrová, malba, Plzeň Zdena Polenská, tapisérie, Praha Jaroslav Seibl, malba, Cheb Michal Špora a Štěpánka Bergerová "Celkem banální instalace", K. Vary Alexandra Atlasová, kresba, Praha "Jitro kouzelníků" Karel Rada,závěsná poezie, Kadaň Milena Dolečková, kresba, Kadaň Karel Vašák, akvarely, Kadaň Zdeněk Rada, olejomalba, JirkovMarcela Gunázerová, koláže, Kadaň Petra Zůnová, Praha Jan Samec, malba, K. Vary Heidi Goller, malba, SelbKarlhans Bergauer, malba, keramika, Waldsassen Luzia Fischer, malba, Arzberg Katarin Horn, foto, Schönbrunn Lukáš Georgiev, malba, Praha František Tumpach, malba, K. Vary Michal Karas, malba, K. Vary Milan Neubert, plastika, K. Vary Pavel Cupák, computerová grafika, Olomouc Hana Pokorná, kresba, Cheb Dětská kresba, Srí Lanka Julie Stiburková, foto, Praha Martin Schambach, sochy, Regnitzlosau Wolfgang Herzer, Weiden Gabi Hammer, WeidenCornelia Effner, malba, Nürnberg W.A.Hansbauer, malba, Etzenricht Synové učitelek III Jiří Petrbok, Ivo Návrat, Marek Hyksa Osvobození/Liberation Cheb 1945 Viktorie Rybáková, instalace, Cheb Prezentace KVbH


Chebské dvorky 2004

Heidi Gollerová, fotografie, Selb Eva Hořínková, malba, sochy, Ostrov Lenka Hořínková, malba, Ostrov Bořivoj Hořínek, fotografie, Ostrov Salón výtvarníků Fotoklub Sokolov Jindřich Čermák, fotografie, Jesenice Andrea Klimentová, malba, Cheb Karel Malina, kresba, Plzeň Petr Novák, Marie Nováková - Plzeň Monika Pochylá, malba, Cheb Výtvarný klub Cheb Danica Kovačević, fotografie, Praha Michal Novotný, sochy, Praha John Rigby, fotografie, Londýn Petra Duchková, fotografie Cheb Reinhard Feldrapp, fotografie, Praha Hana Fischerová, fotografie, ChebRoman Kassal, fotografie, Cheb Martin Kouba, fotografie, M. Lázně David Kurc, fotografie, M. Lázně Jolana Moravcová, fotografie, Cheb Miroslav Podorský, fotografie, Cheb Jiří Práznovský, fotografie, Luby u Chebu Luboš Stiburek, fotografie, Praha Alice Šmídová, fotografie, Fr. Lázně ZAVYST Luděk Vystyd, malba, instalace, Cheb Michal Zapletal, malba, instalace, K. Vary ZONE Christine Beier, textilní objekty, Schwarzenberg Jörg Beier, sochy, zvukové objekty, Schwarzenberg Erwin Scheidler, zvukové sochy, Schwarzenberg Lydia Schönberg, fotografie, SchwarzenbergMatthias Zwarg, objekty, Zchopau Peter Tschoepe, malba, Hof Josef Fleischman, malba, Cheb Vladimír Kafka,malba, Praha Janna Riabowa, instalace, Landau Martin Schambach, sochy, Hof Ivo Sokol, obrazy, Praha Jiří Šigut,záznamy, Ostrava Tilo, sochy, Planá u M. Lázní Jiří Černý, malba, sochy, Cheb Karel Matoušek, malba, Cheb Jaroslav Seibel, malba, Cheb Jan Schýbal, fotografie, Plzeň Stanislav Svoboda, fotografie, grafika, Chodov Ivan Tlustý, sochy, Bečov Raimund Böhringer Cordula Kleinová Astrid Köppelová Jana Pechová Michal Pospíšil Ivana Zimáčková,malba, Chodová Planá Eva Holá, fotografie, Praha Jan Samec, malba, K. Vary Raimund Frass, malba, Hof David Kampfmaier, malba, Hof Michal Karas, malba, K. Vary František Tumpach, malba, K. Vary Stanislav Kožený,fotografie, K. Vary Martin Schambach, sochy, Hof Hana Kršnáková, malba, grafika, Plzeň Petr Payne, sochy, PrahaLenka Sýkorová, malba, grafika, Plzeň Libor Veselý, malba, Praha Viktorie Rybáková, texty, kresby, foto, Cheb


Chebské dvorky 2003

Stanislav Svoboda , fotografie, grafika, Chodov Varvara Divišová, malba, grafika, K. Vary Jarmila Koubová, tkaná tapiserie, K. Vary Bořivoj Hořínek, fotografie, Ostrov Ivo Sokol, malba, Praha Fotoklub Sokolov Ivan Egon Werner,keramika, Dolní Drahov Stanislav Kožený, fotografie, K. Vary Lubomír Stiburek, kameraman, fotograf, Praha Roman Kassal, fotografie, Cheb Petra Duchková, fotografie, Cheb Jolana Moravcová, fotografie, Cheb Hana Fischerová,fotografie, Cheb Alice Šmídová, fotografie, Cheb Jan Schýbal, fotografie, Plzeň David Kurc, fotografie, M. Lázně Jiří Práznovský, fotografie, Luby u Chebu Katarina Hanová, fotografie, Fr. Lázně Luděk Vystyd, Cheb Michal Zapletal, K. Vary instalace, malba, keramika Václav Malina, malba, Plzeň Štěpánka Bergerová, galeristka, kurátorka, K. Vary Jiří Kožíšek, kresba, malba, porcelán, K. Vary Eduard Milka, grafika, K. Vary Dalibor Nesnídal, kresba, malba, sklo, K. VaryOlga a Zuzana Hájková, malba, keramika, K. Vary Michal Špora, keramika, porcelán, kresba, K. Vary Christine Werzner, oděvy Alex Fichtner, kresby Lydia Schönberg, fotografie Ivan Tlustý, sochy, Chodov u Bečova nad TeplouKarel Malina, kresba, malba, sochy, Plzeň Jiří Černý, sochy, obrazy, Cheb Václav Fiala, sochy, Klatovy W. A. Hansbauer, malba, Weiden Bohunka Hladečková, K. Vary Alena Zemančíková, Plzeň Tomáš Dědeček, Praha Patrik Linhart, Teplice Věra Pumková, Praha Milan Erben a Boleslav Bulena, Praha Martin David, Teplice Jakub Zahradník,Praha Petr Pazdera Payne, Praha Viktorie Rybáková, Cheb Anička Mikulková, Praha Martin Tomášek, Teplice Karel Beneš, Praha Jiří Machát, Praha Milan Maur, malba, Plzeň Jan Samec, malba, kresba, keramika, K. Vary Lenka Sýkorová, kresba, malba, Plzeň Václav Fiala, sochy,Klatovy Hana Kršňáková, kresba, grafika, Ústí nad Labem Michal Karas, malba, K. Vary Petr Strnad, grafika, malba, K. Vary Václav Balšán, malba, K. Vary Christine Beier, textilní tvorba Bořivoj Hořínek, fotografie Ostrov Thomas May, happening, instalace, Norimberg Pirko Julia Schröder, instalace, fotografie, Norimberg Jiří Šik, malba, K. Vary Jarmila Koubová, tkaná tapiserie, K. Vary František Tumpach, malba, K. Vary Jörg Beier, sochy, objekty, Schwarzenberg

 

 

Poděkování

loga sponzorů
Jakub Pánik
Terea
loga sponzorů
loga sponzorů
loga sponzorů
loga sponzorů
loga sponzorů
loga sponzorů
loga sponzorů